Хто цього року стане віце-чемпіоном світу?

Невдала гонка Елфіна Еванса в Центральній Європі поставила під сумнів не тільки його шанси на чемпіонство цього року, але й друге місце - Тьєррі Ньовіль здобув перемогу і тепер відстає від конкурента лише на 7 балів.

Спортсмени розповіли виданню DirtFish, що для них немає великої різниці хто яке місце посяде, адже чемпіоном став Каллє Ровенперя. Але це гарний шанс здобути ще одну перемогу у власну скриньку здобутків.
На старт вийдуть 9 екіпажів Rally1 - колективи представили постійних учасників, а приватні гонщики цього разу пропустять змагання.

Маршрут ралі Японії поділений на три дні - найдовший перший день 135 км, другий і третій практично однакові по протяжності 85 і 84 км.

В заліку WRC2 на старт вийдуть 8 екіпажів на автомобілях Skoda i 2 екіпажі на автомобілях Citroen.